Найкраща річ в професіі тату-майстра - це свобода вибору будувати свій графік та життя.

Олексій Ніколаєнко

Illustration

Я почав свій шлях тату-майстра 8 років тому, по закінченню університету, де здобув вищу освіту на кафедрі Графічного дизайну.З часом зрозумів,що можу і хочу навчати свой професіі майбутніх майстрів.Я займаюсь Академічним малюнком професійно, пишу -портрети, ескізи скетчмаркерами, маслом, акрилом,лайнерами та на айпаді.Одна з найважливіших моїх рис це-саморозвиток, що дуже позитивно впливає на якість та професійність робіт тату та ескізів. Це дуже відповідальна професія - здоров'я клієнта як особисте потребує концентрації та охайності.Кожен майстер по закінченню курсів вмітиме робити тату самостійно та зможе розробляти індивідуальні ескізи, що дуже важливо в нашій роботі.

Курси тату

icon

Індивідуальний базовий курс тату

Тривалість курсу: 5 тижнів11 занять

icon

Індивідуальний преміум курс тату

Тривалість курсу: до 2-х місяців16 занять

icon

Груповий курс тату(до 3-х осіб)

Тривалість курсу: 5 тижнів10 занять


З ростом популярності художнього татуювання зріс попит на фахівців, які могли б перенести малюнок з ескізу на шкіру у вигляді стійкого натільного зображення. Кожен, хто хоче набити тату для самовираження, прояву індивідуальності, шукає майстра, який проведе сеанс безпечно, а кінцевий результат його роботи буде радувати красою, акуратністю, чіткістю промальованих деталей. Таких майстрів трохи, і черга до них розписана на тижні вперед. Саме тому вкрай високий попит на навчання татуювання. Але вивчитися майстерності неможливо, не знаючи бази і азів. Авторські програми розроблені як для тих, хто тільки планує освоїти професію татуювальника, так і для практикуючих майстрів, хто хоче підвищити професійні компетенції, відпрацювати нові навички.Важливо: У всіх бажаючих записатися на уроки тату вітається вміння малювати, так як без елементарних художніх навичок освоїти професію буде складно. Якщо Ви зовсім не вмієте малювати, рекомендуємо Вам відвідати заняття в художній школі. Малювання знадобиться при створенні ескізів і їх перенесення на шкіру.
Студенти повинні будуть вивчити дві частини: теоретичну і практичну, а потім здати іспит. Після успішного закінчення курсу ви отримаєте диплом,

Custom block