Найкраща річ в професіі тату-майстра - це свобода вибору будувати свій графік та життя.

Олексій Ніколаєнко

Illustration

Я почав свій шлях тату-майстра 9 років тому, по закінченню університету, де здобув вищу освіту на кафедрі Графічного дизайну. З часом зрозумів, що можу і хочу навчати своїй професії майбутніх майстрів.Я займаюсь Академічним малюнком професійно, пишу портрети, ескізи скетчмаркерами, маслом, акрилом, лайнерами та на айпаді.Одна з найважливіших моїх рис – це саморозвиток, що дуже позитивно впливає на якість та професійність робіт тату та ескізів.Це дуже відповідальна професія –здоров'я клієнта як особисте потребує концентрації та охайності.Кожен майстер по закінченню курсів вмітиме робити тату самостійно та зможе розробляти індивідуальні ескізи, що дуже важливо в нашій роботі.

Наш курс

З ростом популярності художнього татуювання зріс попит на фахівців, які могли б перенести малюнок з ескізу на шкіру у вигляді стійкого натільного зображення. Кожен, хто хоче набити тату для самовираження, прояву індивідуальності, шукає майстра, який проведе сеанс безпечно, а кінцевий результат його роботи буде радувати красою, акуратністю, чіткістю.Таких майстрів трохи, і черга до них розписана на тижні вперед. Саме тому вкрай високий попит на навчання татуювання. Але вивчитися майстерності неможливо, не знаючи бази і азів. Складно реалізовуватися як фахівцю без постійного професійного зростання.

Авторські програми розроблені:

    для тих, хто планує освоїти професію тату-майстра.
    практикуючих майстрів, які хочуть підвищити професійну компетенцію.

У всіх бажаючих записатися на уроки тату вітається вміння малювати, так як без елементарних художніх навичок освоїти професію буде складно. Якщо Ви зовсім не вмієте малювати, рекомендуємо Вам відвідати заняття в художній школі. Малювання вам знадобиться при створенні ескізів та їх перенесення на шкіру.

По завершенню навчальних курсів, та після упішного здавання всіх необхідних іспитів, ми надаємо Вам сертифікат, що підтверджує Ваші знання та вміння з можливістю працевлаштування в нашій тату-студіі.


Illustration

Курси тату

icon

Індивідуальний преміум курс тату

Тривалість курсу: до 2-х місяців16 занять

icon

Індивідуальний базовий курс тату

Тривалість курсу: 5 тижнів11 занять

Хочете змінити своє життя?

Заповнюйте форму і наш менеджер з Вами зв'яжеться:)

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Натиснувши кнопку "Відправити", Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та захисту персональних даних.