Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат на тату або пірсинг – це не просто подарунок. Це досвід, який запам'ятовується назавжди. Зробіть цей день неповторним для ваших близьких!

Tатуювання:1. Подарунковий сертифікат створюється під конкретного отримувача.2. Обираєте майстра (це може зробити сам отримувач сертифікату) та обираєте суму.3. Сума на сертифікаті вказується за побажанням.4. Сертифікат дійсний 6 місяців з дати видачі.5. Якщо сума татуювання перевищує суму сертифікату, здійснюється доплата різниці в студіі :)6. Сертифікат Ви можете забрати особисто в студії або отримати на Новій пошті.
* мінімальна ціна подарункового сертифікату - 1200 UAH.
Пірсинг:1. Подарунковий сертифікат створюється під конкретного отримувача.2. Обираєте вид пірсингу, вартісь базової прикраси входить в суму пірсингу. 3. Також є можливість придбати прикрасу не базову( ціна в кожної різна, відправляємо Вам фото всіх наявних прикрас)4. Всі прикраси з гіпоалергенного матеріалу – титану.5. Сума на сертифікаті вказується за побажанням.6. Сертифікат дійсний 6 місяців з дати видачі.7. Сертифікат Ви можете забрати особисто в студії або отримати на Новій пошті.
* мінімальна ціна подарункового сертифікату -700 UAH.